Warning: Creating default object from empty value in /usr/home/jakoobcycles/domains/jakoobcycles.com/public_html/wp-content/plugins/EF3-Framework/frameworks/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29 O nas - Jakoobcycles

O nas

Kilka słów o nas

Nazwa firmy jest z nami już przeszło 20 lat. Swą przygodę z naprawami rowerów zaczęliśmy ponad 27 lat temu kiedy to nasz wuj udostepnił nam część swojego warsztatu kowalskiego by w sezonie wakacyjnym naprawiać rowery.

Wraz z bratem prowadzimy Pracownię Rowerową Jakoobcycles – skąd tak długa nazwa? Nasza historia życia pokazuje iż nie tylko w sporcie mamy możliwości spełniania siebie, pewnie, tam dobrze się bawimy i sięgamy fizycznych granic. Według nas każdy rower, tak jak jego właściciel ma pewna osobowość, w odniesieniu do roweru charakter, dotykając roweru by poruszyć jego kołami w wielu sytuacjach już wiemy co mu dolega i gdzie trzeba zajrzeć.

Zakres naszej działalności pod kątem rowerów jest rozległy, zajmujemy się personalizacją rowerów, lakierowaniem rowerów, ram rowerowych które zbudowane są z carbonu, stali czy aluminium, zajmujemy się jako jedyna firma w kraju kompleksową renowacją rowerów stąd tak bardzo zwracamy uwagę na dokładność, dbałość montażu czy serwisu wszystkich rowerów. Serwisujemy i składamy między innymi rowery szosowe, górskie, przełajowe oraz rowery do jazdy na czas. Montujemy i serwisujemy systemy elektroniczne oraz hydrauliczne. Kładziemy duży nacisk na jakość, precyzję oraz dbałość o szczegóły.

Jakub i Jarek Wolcendorf
Jakoobcycles Team

Udziałów w zawodach
Razy na podium
Zadowolonych klientów
Wykonanych projektów